RM GASTRO
Pierwszorzędne kuchnie. Dla prawdziwych profesjonalistów.

KONTAKT

1 2 3 4

1. zachodnio-pomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie

Filip Sznajder

+48 605 103 020

filip.sznajder@rmgastro.pl

Andrzej Ludwichowski

+48 605-438-050

andrzej.ludwichowski@rmgastro.pl

Monika Górecka

+48 33 854 73 26 wew.1

monika.gorecka-lipsa@rmgastro.pl

2. śląskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie

Tomasz Nowak

+48 691 961 121

tomasz.nowak@rmgastro.pl

Bartłomiej Kubica

+48 669 302 070

bartlomiej.kubica@rmgastro.pl

Katarzyna Żbel

+48 33 854 73 26 wew.1

katarzyna.zbel@rmgastro.pl

3. podlaskie, warmińsko-mazurskie, lubelskie, mazowieckie

Sebastian Kupski

+48 691 107 010

sebastian.kupski@rmgastro.pl

Daniel Grabarczyk

+48 661 506 382

daniel.grabarczyk@rmgastro.pl

Rafał Duda

+48 33 854 73 26 wew.1

rafal.duda@rmgastro.pl

4. świętokrzyskie, podkarpackie, małopolskie

Marceli Maryanek

+48 697 330 101

marceli.maryanek@rmgastro.pl

Sławomir Liskowicz

+48 605 874 688

slawomir.liskowicz@rmgastro.pl

Rafał Duda

+48 33 854 73 26 wew.1

rafal.duda@rmgastro.pl

Krzysztof Gawlik

+48 781 906 010

krzysztof.gawlik@rmgastro.pl

Bartłomiej Kubica

+48 669 302 070

bartlomiej.kubica@rmgastro.pl

Tomasz Nowak

+48 691 961 121

tomasz.nowak@rmgastro.pl

Daniel Grabarczyk

+48 661 506 382

daniel.grabarczyk@rmgastro.pl

Marcin Puczka

+ 48 665 004 824

marcin.puczka@rmgastro.pl

Dawid Domin

+48 669 709 070

dawid.domin@rmgastro.pl

 

RM GASTRO Polska Sp. z o.o.

ul. Sportowa 15a, 43-450 Ustroń
telefon: 33 854 73 26
fax: 33 854 70 52
NIP:  873-28-77-942

Nr KRS 0000025898 Sądu Rejonowego w Bielsku - Białej
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego: 100 000 zł

 

Dział handlowy
info@rmgastro.pl

Dział księgowości
ksiegowosc@rmgastro.pl

Dział techniczny
serwis@rmgastro.pl

 

Dział projektowy
projekty@rmgastro.pl

Dział reklamacji
reklamacje@rmgastro.pl

Formularz kontaktowy

RM Gastro Polska