RM GASTRO
Pierwszorzędne kuchnie. Dla prawdziwych profesjonalistów.

RM ZESPÓŁ PROJEKTOWY - Materiały dla projektantów

RM Gastro pracuje na standardach i standardów wymaga od Partnerów. Przygotowaliśmy materiał zawierający Corporate Identity RM Gastro, aby zachować spójność wizualną wszystkich materiałów.

PRZYKŁADOWE PROJEKTY

Chcąc jeszcze skuteczniej wesprzeć Państwa w codziennej pracy z Klientami, stworzyliśmy zbiór przykładowych projektów. Zachęcamy do potraktowania ich jako bazy do pierwszych rozmów i ustaleń inwestycyjnych.

Mogą one stanowić element wsparcia podczas rozmów z Klientami, dzięki którym będziecie Państwo mogli:

  • omówić i zaprezentować asortyment do różnych rodzajów kuchni,
  • przedstawić profesjonalne i ergonomiczne rozwiązania,
  • zwiększyć sprzedaż kompletnej oferty.

Są to poglądowe projekty zawierające podstawowe założenia. Z przyjemnością dostarczymy Państwu rozwiązania, uwzględniające dobór odpowiedniej technologii, optymalizację przestrzeni, w oparciu o budżet Klienta.

PIZZERIA
CATERING
SZKOŁA
RESTAURACJA
FOOD TRUCK
KONTENER
SALA BANKIETOWA
KAWIARNIA
SZPITAL
CUKIERNIA
STOŁÓWKA
GARMAŻ

Bloki DWG

Informujemy, że wszystkie bloki 2D naszych urządzeń z katalogów RM i REDFOX w formacie .dwg są dostępne na stronie internetowej ARCHISPACE.PL. Funkcja pobierania plików jest bezpłatna. Należy jednak pamiętać o zalogowaniu się przy pomocy swojego loginu i hasła lub w przypadku jego braku o założeniu konta.

 

Oferta usług projektowych

Oferujemy Państwu szereg usług związanych z branżą gastronomiczną. Wykonujemy zarówno projekty technologiczne, koncepcje, wizualizacje 3D oraz dodatkowe usługi, które prezentujemy w materiale znajdującym się w zakładce.

Czytaj więcej pobierz

Cennik usług projektowych

Znajdziecie tu Państwo cenniki, między innymi projektu koncepcyjnego, projektu technologicznego, projektów branżowych oraz opisów technologicznych a także terminy realizacji.

Czytaj więcej pobierz

Formularz kontaktowy

Potrzebujesz pomocy? Masz pytania i wątpliwości? Skontaktuj się z Nami!

RM Gastro Polska