RM GASTRO
Pierwszorzędne kuchnie. Dla prawdziwych profesjonalistów.

RM Team Kucharzy 31.05.2019

Prawdziwe dzieła tworzy się dzięki kombinacji doświadczeń i eksperymentów. Komponując nowy smak, ale również projektując kuchnie zdolną wydać kilkaset dań na raz, zawsze odkrywamy nowe i nieznane. Gdy robisz coś na duża skalę bez teamu nie da się osiągnąć sukcesu. Dobry zespół jest jak urządzenie, każdy element musi pracować na tzw. 100 %. Nasi eksperci kulinarni są odpowiedzialni za kontakt z klientem, rozpoznają jego potrzeby
i oczekiwania, aby móc dobrać najlepsze i odpowiednio wydajne urządzenia. Proponują rozwiązania, podsuwają pomysły, a także komponują atrakcyjne menu. Przeprowadzają pokazy i warsztaty kulinarne na naszych urządzeniach, a po sprzedaży uczą, jak w pełni wykorzystać nowy sprzęt. Coś co ich łączy to chęć dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i pasją. By gotowanie było przyjemnością i dawało ogromną satysfakcję restauratorowi i kucharzom.

Na końcowy sukces składa się wiele czynników, projekt i koncepcja, miejsce, precyzyjny dobór urządzeń, szkolenia, montaż, ale przede wszystkim dobry zespół, posiadający wiedzę oraz umiejętności.

Nasi kucharze tworzą doskonałe potrawy, będąc dumnym z urządzeń na których pracują.

RM Gastro Polska