RM GASTRO
Pierwszorzędne kuchnie. Dla prawdziwych profesjonalistów.
rmgastro.com

Monter Serwisant Urządzeń Gastronomicznych 25.04.2017

Międzynarodowy producent urządzeń gastronomicznych RM Gastro, należy do wiodącej czołówki w Europie, wśród wytwórców profesjonalnych maszyn gastronomicznych. Siła grupy RM Gastro, działająca prężnie od 20 lat na rynku, pozwala dostarczać produkty oraz świadczyć kompleksowe usługi i rozwiązania do ponad 45 krajów świata.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, dla wzmocnienia zespołu poszukujemy kandydata na ww. stanowisko.

Region: Śląskie, Ustroń

Nr. Ref: S/04/2017

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Serwisowanie, naprawianie i diagnozowanie profesionalnych urządzeń gastronomicznych.
  • Montaż urządzeń w lokalach gastronomicznych.
  • Szkolenie personelu Klienta z obsługi zainstalowanych urządzeń.
  • Wypełnianie dokumentacji z działań serwisowych.

Nasze oczekiwania:

  • Fachowa znajomość montażu i serwisu urządzeń w branży gastronomicznej lub pokrewnej/chłodniczej/elektrycznej/gazowej.
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok.
  • Gotowość do pracy zgodnie ze standardami i procedurami RM Gastro.
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
  • Uprawnienia elektryczne SEP.
  • Uprawnienia gazowe mile widziane.
  • Wykształcenie średnie techniczne mile widziane.
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań.
  • Chęć i gotowość do doskonalenia swoich umiejętności.

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • System bonusowy.
  • Wspracie doświadczonego zespołu współpracowników.
  • Przeszkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego pracownika w początkowym okresie.
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.
  • Możliwości rozwoju w ramach grupy RM Gastro.

Zapraszamy do aplikowania na adres: praca@rmgastro.pl w temacie e-mail wpisując S/04/17

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."